Nepamirštamos akimirkos Tūkstančio ežerų krašte...

Jeigu esate buriavimo gerbėjas, vertinate gamtos grožį, mėgstate puikų maistą ir įdomius istorinius paminklus, būtinai atvykite į Mozūrus. Tai vieta, kurioje Jūs greitai užmiršite kasdienybės rutiną, atsipalaiduosite ir patirsite nepamirštamus įspūdžius...

 

Jachta į nepamirštamą reisą po Mozūrų ežerus!

 

Nuo 1999 metų padedame turistams mėgautis Mozūrų krašto gamtos grožiu nuo jachtos denio. Mūsų firma nuomoja aukštos kokybės jachtas, kurios išdidžiai skrodžia Mozūrų ežerų vandenis. Uostas, kuriuo naudojamės, randasi vaizdingame Niegocin ežere, PTTK Wilkasy netoliese Gižycko.

 

Išplėtotas  ežerus jungiančių kanalų tinklas, įskaitant ilgiausią 88 km Didžiųjų Mozūrų ežerų maršrutą, suteikia galimybes pažinti šį vaizdingą regioną su išvystyta turizmo infrastruktūra buriuojant puikia jachta.

 

Susipažinkite su mūsų pasiūlymu dabar arba skaitykite toliau ir sužinokite kodėl Jums būtina apsilankyti Mozūruose.

 

Unikalus kraštas su modernia infrastruktūra...

 

Beveik visi pas mus atvykstantys tvirtina, kad Mozūrų ežerynas yra unikalus kraštas. Būtent čia savo akimis galima pamatyti nuostabius kormoranus, garnius ir kragus. Grožėtis retais augalais Vygrių nacionaliniame parke ir Mozūrų kraštovaizdžio parke. Buriuoti, maudytis, keliauti pėsčiomis ir važinėti dviračiais...

 

Lenkijos įstojimas į Europos Sąjungą suteikė plačias modernizavimo ir plėtros galimybes tiek Mozūrų miestuose, tiek ir uostuose, kurie tapo tikrais turizmo centrais. Šiuo metu Mozūrai, tai:

 

  • plati maitinimo įstaigų pasiūla
  • didelė viešbučių, kaimo turizmo sodybų, stovyklaviečių ir kempingų pasiūla
  • daugybė modernių vandens parkų, pramogų centrų ir t.t.

 

Mozūrai - 7 gamtos stebuklai

 

Mozūrų ežeryno unikalumą įvertino ir tarptautiniai ekspertai. Mozūrai buvo išrinkti vienu iš 28 gražiausių pasaulio regionų ir siekia tapti vienu iš 7 naujų gamtos stebuklų. Iš konkurentų, siekiančių šio titulo, galima paminėti tokias visame pasaulyje garsias vietas, kaip: Didįjį kanjoną JAV, Didįjį barjerinį rifą Australijoje ar Galapagų salas.

 

Pajuskite tikro pasaulio stebuklo atmosferą... Kviečiame atvykti!